• O nas

Jesteśmy młodym, ciągle rozwijającym się sklepem. Prowadzimy go wspólnie z siostrą - i jak się okazuje, z rodziną można wyjść dobrze nie tylko na zdjęciu :) Swoją przygodę z eCommerce rozpoczęłyśmy z potrzeby zrobienia czegoś swojego, na co będziemy miały realny wpływ. A ponieważ jest to dla nas zupełna nowość, nie zawsze wszystko wychodzi nam tak, jak byśmy chciały - czasami popełniamy błędy, uczymy się na nich i staramy iść do przodu, nawet jeśli oznacza to zrobienie kroku w tył.
Po pierwszych próbach wypłynięcia na szerokie wody zdecydowałyśmy, że startujemy "na poważnie" z artykułami zoologicznymi. 

Mamy swoje rodziny, dzieci, mężów i psy bądź koty - a właściwie nawet jedno i drugie. Lubimy spędzać czas przy dobrej książce, ale także aktywnie - niektórzy biegają, niektórzy jeżdżą rowerem, inni skaczą na hulajnodze, rysują (np. autorem naszego logo jest Kuba, lat 12) lub szydełkują. A czasami po prostu leniuchujemy. Niektórzy są bardziej skręceni, inni raczej spokojniejsi. Taki groch z fasolą ;)

Próbujemy pogodzić bycie mamą z pracą na etacie i rozwijaniem naszego ostatniego wyzwania, czyli sklepu zoostories.pl. Nie jest to łatwe, o czym doskonale wie każda z dziewczyn w podobnej sytuacji.

Docelowo poza produktami dla waszych pupili chciałybyśmy oferować to, czego same potrzebujemy dla nas i naszych rodzin - produkty dla domu (wiadomo, ile prania i sprzątania ma rodzina z psem, kotem i dziećmi), zabawki i artykuły szkolne czy do ogrodu.

Szukamy pewnych i rzetelnych dostawców, dla których liczy się jakość towarów i solidność obsługi - chcemy być traktowane uczciwie i tak samo odnosimy się do Was, bo tylko taki biznes ma sens.